<div align="center"><h1>Adipex, informacje budowlane</h1> <h3>Adipex inwestycje budowlane przetargi w budownictwie ogłoszenia budowlane <b>Adipex, informacje budowlane</b> informacje budowlane baza przetargów baza inwestycji</h3> </div>
Adipex, informacje budowlane Adipex, informacje budowlane strona główna      Przetargi w budownictwie, baza przetargów przetargi      Inwestycje budowlane inwestycje      Ogłoszenia budowlane baza firm      Baza inwestycji kontakt      

 


Logowanie

login :
hasło :


Szybki dostęp :: Adipex, przetargi, inwestycje, inwestycje budowlane, przetargi w budownictwieOferty :: ogłoszenia budowlane, roboty budowlaneMiła obsługa :: informacje budowlane, zamówienia publiczne


BUDUJESZ LUB REMONTUJESZ SWÓJ DOM LUB MIESZKANIE? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Szanowni Państwo!

Firma Adipex to swoisty pomost pomiędzy osobami, które budują, bądź rozbudowują swoje domy i inne obiekty, a tym samym są zainteresowani zakupem różnych materiałów i usług budowlanych.

Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy!

Inwestorze!

Napisz, co Cię interesuje, a my natychmiast przekażemy Twoje zapotrzebowanie do najlepszych firm na rynku z Twojej okolicy. Firmy, które z nami współpracują to czołowi producenci, importerzy i hurtownie materiałów budowlanych. Firmy usługowe, są firmami z wieloletnią tradycją, a warsztat umiejętności niejednokrotnie przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

Nie zwlekaj! Współpraca to same korzyści!

Nie podejmujesz tym samym żadnego ryzyka. Współpraca i przekazanie zapotrzebowania jest bezpłatne i niezobowiązujące. Jeżeli wybierzesz firmę, która skontaktuje się poprzez nasze Biuro Inwestycji, będzie to dla nas radość i stysfakcja, że pomogliśmy Ci w wyborze. Nie pobieramy od Inwestorów żadnych opłat, firmy także nie płacą nam prowizji od dokonanych transakcji, co gwarantuje ci niski poziom cen!

Inwestorzy, którzy z nami pracują to ponad 18 tysięcy osób budujących w woj. śląskim, małopolskim, dolnoślaśki, opolskim, mazowieckim. 90% kontaktów realizowanych poprzez nasze biuro kończy się sukcesem Inwestora, który został potraktowany indywidualnie i otrzymał lepszą propozycję cenową w tej samej klasie towarowej, niż odwiedzając osobiście dziesiątki hurtowni, sklepów, firm wykonawczych.

Możesz tylko zyskać zadowolenie, oszczędzić czas i pieniądze! Pisz już teraz jaką usługami lub materiałami jesteś zainteresowany, a my skontaktujemy się z wybranymi firmami aby mogły przesłać odpowiednią ofertę. Pomagamy od fundamentu po meble kuchenne i aranżacje ogrodów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZAPRASZAMY!

Formularz kontaktowy
Copyright © 2005-2006 Adipex.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adipex, informacje budowlane